reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

smart půjčka | e zkušenosti

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 39 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info
| «Good to know Jirka»
S chytrými telefony od Microsoftu mám dlouhodobé zkušenosti. Začínal jsem s HTC Touch (WM 6), pokračoval přes Xperia X1 (WM 6.1) až k rodině Windows Phone 7/8.
Stojíme po Vašem boku | Mountfield
E-mail Heslo. Neodhlašovat. Nepamatuji si heslo. Mountfield. Hledaný výraz Hledat. Košík 0 ks 0 K
LGČeská republika: Spotřební elektronika – Domácí spotřebiče
Život není jen o tom mít k dispozici ty nejnovější technologie. Jde hlavně o zážitky a zkušenosti, které tyto technologie vytvářejí.
Série Velká sbírka anglických slovíček | Slovíčka -
Větší sbírka anglických slovíček h - m Vyzkoušejte se ze slovíček série Velká sbírka anglických slovíček.
Nabídka Nože - Nůž - SPECIÁLNÍ AKCE
Veškeré Vaše dotazy rádi zodpovíme e-mailem (většinou obratem). Dotazy a objednávky můžete posílat na adresu :
Chytrá půjčka – Smart půjčka - Diskuze, názory, doporučení
Výpis příspěvků diskuze Chytrá půjčka – Smart půjčka, 1 až 20 (74) Zasílání diskuze Chytrá půjčka – Smart půjčka e-mailem.. Půjčku na splacení půjček dobře zvažte
Smart půjčka bez registru do 50 000 Kč
Pokud zrovna sháníte střednědobou půjčku na částku od 5 000 do 50 000 Kč, můžeme vám doporučit oblíbenou Smart půjčku. Smart půjčka je nebankovním produktem od společnosti JET Money. Půjčuje. Bankovní půjčky (22)
Komerčni banka pujčka
Air Bank - zkušenosti už rozebírají maminky na webu eMimino půjčky bez registru benešov nad. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti.Bankovní registr Půjčky bez registru, poskytované na našem finančním trhu.
Dámské oblečení :: Levné značkové oblečení pro dívky a ženy.
Na zhodnocení nového e-shopu s vtipnými tričky si udělám čas vždycky :-). Z nabídky je cítit zahraniční styl. Najdete tam totiž populární meme trička
E-shop
Prodej bylinných extraktů za příznivé ceny. Afrodisiaka, hubnutí, erekce, impotence, neplodnost, úzkost
Pujcky-2 | pravo-dane | dovednosti | Pavel Lasák
Pavel Lasak - osobni stranky, home pages. Půjčky pokud nemusíte tak si nepůjčujte. Půjčka - yes-pujcka Pár postřehů:. Investování, daně, půjčky. prosím kdo má zkušenosti se Smart půjčkou