reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

re půjčky jednatele prosím

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 38 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info
PMB_08_2010.indd
tě o děti, nikdo ti neuvěří, mám všude zná- mé, za všechno si můžeš sama svým chováním.“ To jsou nejčastější věty, kte- ré slyší ženy, které měly tu smůlu, že spojily svůj život s násilným partnerem.
plná moc řízení zapůjčeného vozidla v zahraničí
Nabízíme nejvýhodnější půjčky na trhu. Dobrý den, prosím o zaslání plná moc jednatele firmy. formulář o zapůjčení auta do zahraničí
Finance – půjčky | nici.net | Page 3
dobrý den prosím vás neznáte někdo tuhle emailovou adresu je to půjčka od soukromého zdroje kde mi byla schválena půjčka ve výši 500 000kč ale chce ručit nemovitostí anebo 10 000kč
Frekvence slov - hradec.org
Četnost výskytu slov ve vzorku zhruba 19000 blogů na serveru a,378667 se,255307 na,198015 v,190314 je,153927 to,146791 že,138025 s,79703
Untitled
ré město automaticky dostává. Podařilo se změ-. taktujte prosím paní Kateřinu Trgalovou na. ta Vladimír Pupp a jednatel Radek Křivánek,. Půjčky DO 150 tis. pro zaměstnance,
Diskuzní fórum
Diskuzní fórum informačního serveru pro podnikání.
23/2010
ci dosavadní jednatel společnosti pracovní kádr společnosti. Mohu. na, bývalého jednatele městské podářské krize. Bohužel, některé tele vykazovala kladné výsledky,. vědělo, že společnost (aby si sní- projednávalo bez účasti jednatele
né firmy, Úvěrové y, níci, úvěrový
Re: Re: ZNÁ NĚKDO PROSÍM HERRIET Z LITOMĚŘIC? Mam tu shválen úvěr , ALE!! ! , 17.08.2010 17:23, Reagovat: Re: půjčky , 10.03.2011 20:09, Reagovat:
Proto prosím rodiče hráčů dorostu, aby ankety „Nejlepší sportovec Tanvaldu přiložili ruku k dílu, a zejména pak spon-
Nn2008-03_barva.indd
schválilo poskytnutí půjček z Fondu roz-. prosím, v sobotu 8. března 2008 v 7:00. kategorii D, ve kte- ré jsme soutěžili, obsadila žákyně 9.D Edita Hudečková 2. místo. Ing. Antonín Jonášek, jednatel NTV cable
Bezúročná půjčka jednatele | Peníze na účtu do 1 minuty
Bezúročná půjčka jednatele Poptávám finanční služby: Popis: poskytnutí půjčky Výše: 25.000 Kč Specifikace: bez dokládání příjmu, bez zástavy, na smlouvu s měsíční splátkou max. 2.000 Kč Požadavky: prosím jen čestné jednání Termín.
Diskuzní fórum -
- Herny = zdroj trápení mnoha lidí!Bývalá manželka gamblera - 30. TZ pod 40tis u nemovitostíAnnna - 30. 1. 2009 - Re: TZ pod 40tis u nemovitostíLenka B