reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

profireal půjčka pojištění

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 33 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info
Půjčky bez registru ihned.
Pojištění Online žádosti. – spolehlivé nebankovní půjčky, úvěry a pojištění. Půjčka Home Credit. rychlá hotovostní půjčka. filozofií společnosti Profi Credit je osobní přístup. Půjčky
Diskuse - / Registr CBCB
Základní myšlenkou všech tří úvěrových registrů je zabránit lidem, kteří mají problémy se splácením svých půjček, aby se znovu zadlužili. Úvěrové instituce, které jsou členy některého z registrů, si před poskytnutím nové půjčky zkontrolují.
Profi Credit - Časté dotazy
Naše půjčky a úvěry (zaměstnanecké i podnikatelské) můžete použít na cokoliv. Nejsou účelově vázány, záleží tedy jen na Vás, co si za peníze z naší půjčky pořídíte.. Kde mohu zažádat o úvěr či půjčku?
Často kladené dotazy | PROFI CREDIT
Často kladené dotazy. Přečtěte si odpovědi na nejčastější dotazy týkající se půjček a úvěrů u naší společnosti.
Nebankovní půjčky, osobní i podnikatelské úvěry | PROFI CREDIT
Proč nebankovní půjčka s PROFI CREDIT. PROFIREAL Group, prodávající úvěry v ČR pod značkou PROFI CREDIT, expanduje do jihovýchodní Asie.
Srovnání nebankovní půjčky-Online pujčka česká republika
Vyplňte částku, kterou si chcete půjčit a vyberte si nejvýhodnější půjčku právě pro Vás.Profireal Group, která působí v celé řadě států střední a východní Evropy.Podíváme-li se na modelový příklad nebankovní půjčky 50 000 Kč na.
Profi Credit půjčka |
Půjčky Profi Credit jsou mezi klienty velmi oblíbené. Jen v roce 2007 poskytla společnost úvěr 40 000 klientům a celková výše úvěrů se vyšplhala na necelé 2 miliardy korun.
Často kladené dotazy | Profi Credit
Pojištění schopnosti splácet ke smlouvám nenabízíme, ale v případě potíží je možno zažádat o odklad či snížení splátek (v případě ztráty zaměstnání, zdravotních problému apod.). Stačí kontaktovat naše
Proficredit půjčka kalkulačka, tabulka splátek - peníze od
Životní pojištění Cestovní pojištění Půjčka od Proficredit je určena osobám s pravidelnými příjmy.
Demografický informační portál Články
Všech 6 analyzovaných splátkových firem působí na českém úvěrovém trhu již řadu let s tím, že některé firmy během doby své existence změnily název. Toto se týká například firmy Proficredit, která se dříve jmenovala Profireal. Důležitým
Půjčky od Profi Credit |
PROFI CREDIT CZ je významným českým poskytovatelem půjček a úvěrů již od roku 2000, kdy společnost vstoupila na český trh. PROFI CREDIT je členem skupiny Profireal Group, která působí také ve Slovenské republice, v Polsku a.
Profireal půjčky
Profireal půjčky Drudge Report Potřebujete rychle peníze? Profi Credit půjčka může být řešení. Zažádejte si online o půjčku Profi Credit.
Skupiny Websites
FÉR konto, FÉR půjčka, Spořicí účet GARANCE: běžný účet bez poplatků, rychlé půjčky online, spořicí účty s nejlepší sazbou až 1,63 % ročně, hypotéka: mimořádné splátky 1x ročně ve výši 10 % zdarma a navíc bez jakéhokoliv.
Nenechte se napálit uvěrovou společností
najdete tu všechno,co by jste mohly potřebovat.. 2007 Dejte si pozor na firmu ČFÚ, přislíbí vám půjčku, vezmou si od vás provizi a půjčku nedostanete a provizi vám nevrátí. .
Úvěr - Úvěrové společnosti - společnosti poskytující úvěr
Úvěrové společnosti. Níže uvedený seznam leasingových společností obsahuje leasingové společnosti registrované v ČLFA. Chcete-li úvěr na auto či
Nebankovní Půjčky | Chci Slevičku
CreditON – SMS půjčka. Provident půjčka VložiladminDneDuben 30, 2014v Žádné komentáře. Profi Credit půjčka. Kredito 24 – nejrychlejší půjčka. Konsolidace půjček Nebankovní půjčky Pojištění Povinné ručení Půjčky bez ručitele