reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

nebankovní půjčka na dovolenou | peněžní rádce

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 38 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info
Tajné společnosti a jejich moc ve 20. století - Jan van
Jan van Helsing - Tajné společnosti (a jejich moc ve 20. století aneb jak se nám vládnout světu, část první) Mnoho loží kazí kaši. Svobodné
Like a Virgin: Albánský fenomén, na který Evropa dávno
Nebankovní půjčka | ReRum - Rychlé nebankovní půjčky do 15 min. První půjčka do 5 000 Kč zdarma! Lindita nemá peněz nazbyt, všímám si, že má na sobě několikrát spravované džíny, ale když míjíme
Půjčka liberec - Online půjčka
Půjčka liberec -Rychlá online pujcka Řevnice - Google Drive, půjčíme peníze praha, půjčky jako je provident. Dalším typem nabízených půjček jsou nebankovní hypotéky, kde lze klientovi nabídnout až 60% tržní hodnoty nemovitosti. U
- Jak si vybrat správnou půjčku a na co si
Potřebujete si půjčit peníze, ale bojíte se, abyste nesedli na lep nějakým níkům? Na co si dávat pozor a jak si vybrat tu správnou půjčku? Zeptali jsme se marketingového ředitele jedné z nejvýznamnějších nebankovních.
Nejvýhodnější nebankovní půjčky na trhu | nebankovni
Peníze můžete použít na cokoli – na auto, bydlení, dovolenou; a následně ještě čekat i týdny na její schválení je nebankovní půjčka od nás
Rychlá půjčka | Bez banky 24
PROFI PŮJČKA PRO PODNIKATELE! U nás získáte až 50 000 Kč jen na občanský Užijte si bezpečnou dovolenou s naším cestovním pojištění již od 19
Patriot Business - Olomouc, Czech Republic - Bank/Financial
Patriot Business, Olomouc, Czech Republic. 116. likes. Pomáháme. a radíme klientům, kteří nezvládají vlastní ekonomickou situaci. Podporujeme. nové pracovní . Nebankovní půjčka Klasik - okamžité řešení Vaší finanční situace
Půjčky ihned bez registru -
Úvod Online půjčky Nebankovní půjčky Závěrem. půjčka a . Lidé si půjčují na dům, na automobil nebo na dovolenou.
Nebankovní půjčka na dovolenou | Peněžní rádce
Peněžní rádce na Nebankovní půjčka na dovolenou. 23. května 2014 v 13:50. půjčky lze zařídit prostřednictvím webových stránek, tedy, že obdržíte své peníze bez nutnosti abyste byli nuceni opustit pohodlí domova. To
Úvěr a půjčka -
Banky i nebankovní poskytovatelé se předhánějí v nabídce nejrůznějších úvěrů. Je dobré vzít si úvěr? A jak snížit riziko, že na naše dveře zaklepe exekutor? celý článek. Mezinárodní měnový fond půjčí Ukrajině až 18 miliard dolarů
NA :
Získat půjčku už nemusí být těžké ani pro ženy na mateřské dovolené. Získejte výhodnou nebankovní půjčku i v případě že vám banka nepůjčí.
Archív - všechny příspěvky - Page 227 of 385 - Česká
Společnosti poskytující nebankovní půjčky to mají mít v Česku rok od roku těžší. Prosadit nad nimi dohled centrální banky se ale nepodařilo a nejsp효jen tak nepodaří. Foto: ČNB
Obchod a služby - stránka č. 10, od nejnovějších |
Snadná nebankovní půjčka bez poplatků předem, bez zástavy a bez nahlížení do registrů nejen pro zaměstnance ale i pro ženy na mateřské dovolené, pro invalidní č
Dotaz v poradenství: Jak dlouho budeme vedení v registrech
Dobrý den, chceme prodat byt v OV 2+1 a koupit 3+1,problém je v tom, že máme u bankovních i nebankovních institucí nesplacené pohledávky, jelikož už nejsme schopní včas tyto závazky platit jsme vedeni v registrech.Prodejem bytu.
Diskuse - / Vánoce na splátky?..zoufalý čin!
šetří než lidem, co mají platy průměrné a bohužel v dnešní době i podprůměrné. Pak tedy chápu, že si někdo půjčí třeba na vybavení bytu, auto apod. Ale naprosto nechápu půjčky na dovolenou a vánoce.
Leden 2008
Magnum na třídě Míru a obchodní a zábavní komplex Palác Pardubice na Masarykově náměstí. Pochopitelně vnímám i kri- tické ohlasy na výstavbu těchto dvou staveb, přesto si stále myslím, že obě díla budou ku prospěchu města.
PŮJČKY ONLINE - Půjčky bez registru, Rychlá půjčka
bez registru, sms, bankovní i nebankovní půjčky, půjčka bez doložení příjmu či půjčka před výplatou. Sloučení. Získejte nejschvalovanější půjčku do 4500 Kč až na 30 dní. Rychlá. ClickCredit - nejserioznější půjčka