reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

pujcka na směnku ceske budejovice

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 36 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info
Půjčka na směnku | Inzerce půjček ZDARMA
Půjčka na směnku . Dobrý pujcka 100 000 na konsolidaci 9. Potřebujeme půjčit 10. Půjčka 250 000. Celkem 63491 inzerátů Půjčky podle typu:
pujčka od soukromé osoby - Půjčky -
Nejhledanější Půjčky na slovo pujčka od soukromé osoby, které pro Vás ihned najdeme pomocí našeho vyhledávače.
775740747 – Počet hodnocení: 1× Bezpečné – neznámé…
Vánoční Číslo Vánoční Číslo 775740747 Přímý poskytovatel, České Budějovice / 22.12.2013. Nebankovní půjčky pro OSV
půjčka, Ševětín - koupím - 2275927 |
hledám muže který pomůže a půjčí mi 30tisíc kč na směnku vrátím jednou tolik na 24měsíců jsem… pomůže a půjčí mi 30tisíc kč na směnku vrátím jednou tolik na 24měsíců jsem pracující nabízím
Půjčky online -
Rychlé Půjčky online na účet do 10 minut 25000 Kč bez registru, Pujcka zdarma 4500 Kč do 15-ti minut! Půjčka přes internet. Peníze do 1 hodiny.
PŘIHLÁSIT SE DO GE MONEY BANK - Hledání - Banky v ČR
- Cítí bank ceske budejovice - tiskopis na půjčky - /2010 - půjčky na směnku - Ceske budejovice 5400 - Šumperk - pujcka od reif
Pujcka ihned na ruku ceske budejovice Kde pujci pujcku na
Pujcky pro nezamestnane jeste dnes na ruku jen ostrava; Pujcky bez registru a bez zastavy nyrany nonstop; Pujcka na smenku ceske budejovice
kalkulačka půjček České budějovice
kalkulačka půjček České budějovice Kľúčové slová: půjčky Srovnání cen elektřiny Dátum uloženia: 06 Sep 2011 16:54 URL: http:www. sk Popis: Komplexné finančné služby od A po Z: sprostredkovanie
Pohledávkové a likvidační služby České Budějovice
Nabízíme odkup a vymáhání pohledávek po celé ČR. Zajistíme rychlé vymožení směnek, neproplacených faktur, půjček a odsouzených pohledávek za …
- Využijte dnešní akci i Vy!
Využijte dnešní akci i Vy! Stačí vyplnit nezávaznou žádost a ozve se Vám operátor call Centra. Zeptejte se, zda nějaká akce aktuálně probíhá a
půjčka 30 000 -
kterou si sjednáváme na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje.
pujcka od soukrome odoby na smenku ceske budejovic
pujcka od soukrome odoby na smenku ceske splátky vácha martin lokalita pobocky ceske budejovice budějovice poskytuji pujcky na půjčky
půjčka na směnku -
půjčka na směnku. Dobrý den, prosím jakoukoli osobu, i lichváře, o půjčku 150 000 Kč na směnku, vyplacení při podpisu, na rozjezd podnikání.