reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

dlouhodobé půjčky se zástavou nem bez rizika

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 49 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info
Zapomeňte na Krotitele dluhů, staňte se pány vlastních
Finanční poradenství. Užitečné. rady a tipy pro Vaše peníze.. Pořad Krotitelé dluhů nabízí lidem řešení, jak se dostat z finančních svízelí. Jenže. Riziko šeredného naběhnutí je velmi pravděpodobné. Hypoteční
Právní poradna - Právní poradna -
či splácíte půjčku) na koupi bytu a byt je nyní v osobním vlastnictví dědečka. Smlouvu o půjčce si sice sepsat můžete, tato však ochrání pouze Vaše nároky na vrácení těchto peněz a to ještě
Ostatní
Seriózní dlouhodobé půjčky se zástavou nem. bez poplatků! Nabízíme rychlé dlouhodobé a krátkodobé půjčky bez poplatků předem. Půjčky . Nebankovní Půjčka !Nemůžete Dostat Půjčku ? Jste V Registru? Můžeme VÁM Pomoci !!!
Slovníček online půjček
Slovníček půjčky online od A po Z | .cz. expresní půjčka Jde o půjčku, která je vyřízena velmi rychle, tj. zpravidla . Takto se často říká finské půjčce, tedy finančnímu produktu, který nabízíme. Tento
News | Real Estate |
offers real estate and property for you throughout the Czech Republic. Property. případě Valašského Meziříčí se dá s nadsázkou říct, že se zde reality prodávají samy. Není se co divit vzhledem k výhodné poloze.
Katalog webů - pikur.net
Regále, regálové systémy, kovový nábytok | Regále a regálový systémy - profesionálně vyřešíme Vaše skladování. Dodáváme regále
Untitled
(50 mm). Listopad 2011 se tak stal, dle informací Českého. s centrálou Stálého výboru Sasko Česko-německé komise 329 závad, z toho 136 nově zjištěných. Ve všech případech se. základě výstupů Atlasu rizik pilotního projektu na řece
Mtp-3
- zajištění nerozlučně spjato se zajišťovanou pohledávkou - se zánikem pohledávky zaniká i zajištění. Zástavní právo vázne na zástavě = přechází na každého případného nabyvatele zástavy, jestliže o něm věděl (příklad bytu)
Názory k článku Myslet na důchod včas se vyplatí - Měšec
dluhopisy, hypotéční zástavní listy a všelijaké ty pokrokové cenné papíry, kterým se dnes říká toxické (nikdo neví, co v nich je). A tyto věci jsou klasické letadlo. Čím víc lidí investuje, tím více
Kdo mi půjčí 3.mil.proti zást. nem.
Najde se někdo, kdo by chtěl bez rizika zhodnot své finanční prostředky ? Poptávám seriózně půjčku proti zástavě nemovitostí – vyplacení dědictví. Nabízím bezrizikové zhodnocení peněz, sepsání půjčky u notáře a samozřejmě proti.
Veřejné finance a etc.: 04/24/08
kapitálový = trh dlouhodobých finannčích aktiv se splatností nad 1 rok (akcie, obligace a směnky, úvěry a půjčky apod.); na kapitálových trzích se obchoduje s penězi jako s kapitálem, tedy s hodnotou
Úvěry – riziko dluhové pasti
Úvěry – riziko dluhové pasti. Zástavní právo Zajištění pohledávky tím, že v případě jejich řádného a včasného nesplnění je zástavní věřitel oprávněný domáhat se uspokojení ze zastavené nemovitosti.
Obecné - Týrané ženy -
dosažením tohoto věku se zletilosti nabývá jen uzavřením manželství. Takto nabytá zletilost se neztrácí ani zánikem manželství ani prohlášením manželství za neplatné. Jiným. je v současnosti velké riziko.