reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

ds real partner company půjčky úvěry reality

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 40 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info
půjčky - Ostrava, okres Ostrava-město | Zlaté stránky
Nalezeno 127 firem - v lokalitě Ostrava, okres Ostrava-město - Home Credit a.s., Home Credit a.s., Aramex MK Computers, s.r.o., Corum Credit a.s., Cetelem ČR, a.s.,… s kontakty, otevíracími hodinami a hodnoceními.. Realitní kanceláře (4)
Reality | Moravskoslezský kraj, Firmy v kraji
DS Real Partner Company, s.r.o. Jsme realitní kancelář, která mimo obchodování a zprostředkování obcho . Efekt Reality - Mgr. Milena Chodurová. Půjčka pro každého, kdo právě potřebuje peníze na jakýkoliv účel. Nabízíme
3. strana Realitní kanceláře Bohumín -
DS Real&Partner Company, s.r.o. Půjčky, úvěry Karvin Realitní kancelář Ostrava, reality, prodej domů a kancel
Berkovy stránky néjen o PPG a MPG
31. 05. 2015 17:15 sir joel williams, cashfirmarena (at) Myslíte si, Potřebujete naléhavou finanční úvěrové půjčky? Velmi rychlý a okamžitý
Ceník zednických prací :: Ceník prací
Hledáte podnikatelský úvěr? osobní půjčky, dům úvěr, auto úvěr, studentské půjčky, konsolidaci dluhu úvěr, nezajištěné úvěry, rizikový kapitál
Půjčky Ostrava
Ds Real Partner Company, S.r.o. Moravskoslezský kraj, Senovážná 1529/4702 00 Ostrava608 808 042. Finanční, Úvěrové Služby, Půjčky, Finance, Banky A Finanční Služby, Půjčky A Úvěry, Investiční Poradenství
Nebankovní úvěry a půjčky v regionu Ostrava -
Aktuální katalog firem v kategorii Nebankovní úvěry a půjčky Ostrava. DS Real&Partner Company s.r.o. (Ostrava - Moravská Ostrava) 201,34 km.
Lion Line - Lion Line - Služby finanční - Úvěry
ABC Hypotéka Praha 6 DETAIL Adut - realitní kancelář Úst í nad Labem
Leasing - Katalog řemesel - Prověřené firmy a řemeslníci
Leasing, úvěry, pojištění, kreditní karty, zboží na splátky a online půjčky. Poskytujeme úvěry, finanční a operativní leasing, splátkový prodej na nové i ojeté osobní, užitkové, nákladní vozy, autobusy i motocykly. Značkové
Rozhled.net - katalog domén - D/75
DS Real Partner Company - půjčky, úvěry, reality
Mapa - Nebankovní úvěry a půjčky severní Morava
Realitní nabídka téměř 150.000 realit z celé ČR přehledně dle jednotlivých okresů.. Firmy Bydlení, stavba, zahrada Finance a pojištění Nebankovní úvěry a půjčky Mapa. DS Real Partner Company Ing. Antonín
půjčky - Ostrava, okres Ostrava-město | Zlaté stránky
Nalezeno 126 firem - v lokalitě Ostrava, okres Ostrava-město - Home Credit a.s., Aramex MK Computers, s.r.o., Cetelem ČR, a.s., Corum Credit a.s., Profi Credit Czech, a.s.,… s kontakty, otevíracími hodinami a hodnoceními.. 0 půjčky Ostrava. Realitní
Nebankovní půjčky bez registru ostrava - Nová online půjčka
Poskytujeme nebankovní půjčky a nabízíme realitní služby.. DS Real Partner Company, s.r.o. (Ostrava - Moravská Ostrava) Ostrava, Senovážná 1529
DS Real Partner Company, s.r.o. - Hotovostní úvěry
Hotovostní úvěry DS Real Partner Company, s.r.o. Hotovostní půjčky bez nahlížení do registru dlužníků, úvěry na cokoliv, řešení zadužených bytů, vyplácení exekucí, atd. DS Real Partner Company, s.r
TZB-info - stavebnictví, úspory energií, technická
INSOWOOL s.r.o. | Společnost INSOWOOL nabízí různá konstrukční řešení splňující požadavek difúzní otevřenosti, a to jak pro celé