reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

klientské centrum provident půjčka na všechno

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 40 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info
Kdo za to může? Dlužník nebo věřitel?- Diskusní fórum
CO se půjček týče, souhlas.. Pak bych ještě rozlišil případy, kdy si člověk půjčuje na přežití a kdy si člověk půjčuje proto, aby na tom vydělal. Půjčky. půjčky ale dostáváš s tím, že víš, kolik budeš splácet. Na
Profi credit : Černá listina - od koho nebrat půjčku, nebo úvěr
Ta kalkulačka platí pro klienty, kteří jsou nejméně rizikoví a pro takové je opravdu závazná. To. vaše rada, . Dnes jsem volala do Profi Creditu o půjčku 10000,- na 1 rok. Nevím
Výsledky hledání "insolvence"- strana 9 -
Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra. Údajně nástroj pro nábor dalších klientů. Na té poště se sežene vopravdu "všechno" už i lentilky, tatranky, …. Vlákno názorů k článku Provident Financial? Drahý, ale
Šmejkal: Zadlužování neodsuzuji, ale bez pravidel se se zlou
nám dává dostatek zkušeností k drobnému zevšeobecnění. Na. Jak se vyvíjí počet lidí, kteří vás kontaktují? Průměrně máme okolo jednoho tisíce nových klientů za měsíc, z toho zhruba dvě třetiny na telefonním poradenství. Naše
Oddlužení / osobní bankrot - Oddlužovací centrum
zadlužení půjčky insolvenční návrh exekuce půjčka soutěž insolvenční správce oddlužení dluhová past auto na leasing Oddlužovací centrum osobní bankrot insolvence zablokovaný účet Provident soutěž o oddlužení životní minimum insolveční.
Microsoft Word - Zpráva ze stacionárního výzkumu - Liberec, Bílina
Pomyslné hranice této lokality tvořilo z JZ směru Soukenné náměstí (dnes je zde obchodní centrum), z JV směru ulice Na rybníčku až po Jungmannovu a Chrastavskou ulici na SV a po Sokolskou ulici na S. Západní
Jaký je váš názor na firmu OVB ? Nedávno mě
Jaký je váš názor na firmu OVB ? Nedávno mě kontaktoval jeden její poradce. Můžu mu věřit ? Děkuji Rumler. Provident např. poskytne. Co všechno banka uzná jako příjem při…
Nekalosti ve finančním poradenství II. | Diskuzní fóra
že jsme ,,Klientské centrum je potřeba provést aktualizaci stavu Vašich uzavřených pojistek,, samozřejmě neřeknou které, jelikož v databázi získaných telefoních čísel tohle vyčíst nemůžou, tak to
Klientské centrum a informační linky
Klientské centrum.info. Klientské centrum - kontaktní informace na klientská a zákaznická centra společností v České republice. Potřebujete kontakt na
Amod
Kovoobrábění na NC-CNC strojích a obráběcích centrech, práce strojní povahy dle dokumentace dodané zákazníkem. Na strojním zařízení provádíme tyto technologické operace: soustružení, vrtání, frézování, závitování, broušení na kulato.
Zlaty Mesec 2014 - aktualni situace na ceskem financnim
by se Provident. Skvělé, super, bezva!!! A i když se to nezdá, tak úrok a poplatky skutečně nejsou vysoké, to, co půjčky zdražuje, jsou doprovodné nepovinné služby (kdy obchodníci jezdí týdně ke
EnviWeb
- životní prostředí, ekologie, zpravodajství, odborné akce . dobře nakoupíme a pak si zajdeme na kafíčko, kde všechno probereme," usmívala se dotazovaná žena, která miluje velká nákupní centra.
Kam pro peníze na dovolenou, když chybějí -
Ovšem nejen Česká spořitelna se chytila příležitosti vydělat na koupěchtivých zájemcích o dovolenou. Druhým titánem na bankovní trhu, který vsadil na tento druh klientů, je ČSOB. Jaký. Splátkové společnosti - dražší, ale jistější půjčka