reklama
  • Vysoké procento schválených žádostí
  • Peníze můžete použít na cokoliv
  • Žádost okamžitě zpracována
Chci si půjčit

Poslední žadatel: Michal, Brno

Pan Michal Požádal o 1000 Kč

Všechno co jste kdy chtěli vědět o online půjčkách...

pojištění | nejlepší půjčka

Krátkodobé půjčky

Krátkodobá půjčka se sjednává na dobu kratší jednoho roku. Zpravidla je jen na menší částku peněz. Může sloužit na různé výdaje. V posledních letech se u nás rozšířili tzv. mikropůjčky. Jde o druh krátkodobé půjčky, kterou si však lidé sjednávají pouze na několik dní, maximálně týdnů. V jejím rámci si půjčují pouze několik tisíc korun a po uplynutí doby splatnosti peníze vrací v jednorázové splátce společně s fixním poplatkem.
Výhodou takové půjčky je rychlé a pohodlné vyřízení, nevýhodou jsou však větší náklady. Tato půjčka se hodí na běžné výdaje, platbu zapomenuté složenky atd.

Střednědobé půjčky

Střednědobá půjčka je půjčka, kterou si sjednáváme na dobu od jednoho do pěti let. Většinou je v řádu desítek či stovek tisíc korun. Rozlišujeme účelové i neúčelové produkty. Účelové půjčky se zpravidla pojí s menším úrokem. Střednědobou půjčku si můžete sjednat v bance i u nebankovních společností.
V rámci střednědobé půjčky si lidé pořizují sportovní vybavení, vybavení do bytu, rekonstrukci bytu či domu atd.

Dlouhodobé půjčky

Dlouhodobé půjčky si můžete sjednat na dobu od pěti do třiceti let a poskytují je banky i nebankovní společnosti v různých variantách. Lidé si sjednávají dlouhodobou půjčku, potřebují-li si půjčit větší sumu peněz, ať už na bydlení (hypotéky), rekonstrukce, vybavení do domácnosti, finančně náročnějšího sportovního vybavení atd.
Máte-li dobrou bonitu, můžete o půjčku žádat v bance. Nemůžete-li dostatečně prokázat svou schopnost splácet, nebo jste-li dokonce v registru dlužníků, obraťte se na snadno dostupnou dlouhodobou nebankovní půjčku.

reklama

Oblíbená půjčka do 160 000 Kč

Půjčte si na cokoliv chcete až do 160 000 Kč. Vysoké procento schválených žádostí.

Chci si půjčit Více info

Výhody online půjček

1

Sjednání půjčky online?

Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí domova. Většinou to probíhá tak, že vyplníte nezávaznou online žádost. Některé společnosti vyplácejí po splnění podmínek i do 24 hodin.

2

Účelové i bezúčelové půjčky

Peníze z půjčky můžete dle typu půjčky použít účelově anebo bezúčelově. Bezúčelové půjčky můžete použít na cokoliv. Účelové jenom na účel, ke kterému byli poskytnuty např. koupě domu.

3

Rychlé zpracování žádosti

Online žádosti o půjčku bývají většinou zpracovány okamžitě. Ihned po odeslání žádosti víte, jestli půjčku dostanete. Po odoslání žádosti jste kontaktováni poskytovatelem půjčky.

reklama

Expresní půjčka do 4500 Kč

Chci si půjčit Více info

Dnes o půjčku požádalo již 46 klientů.
Přidejte se k nim i Vy!

Na co si dát pozor?

Půjčky s (ne)nulovým úrokem

Řada lidí se nechá nalákat vidinou levné půjčky s 0% úrokem. Půjčka sice s nulovým úrokem opravdu je, mnohem vyšší jsou ale poplatky nebo výsledná hodnota RPSN.

Bonusy, které lehce ztratíte

Narazili jste na půjčku, kterou v případě první žádosti máte třeba zcela zdarma? Pak prostudujte podmínky, za nichž bonus získáte.

Půjčky pro každého a ihned

Pozor na online společnosti, které nechtějí znát váš příjem či nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle za dostupnou půjčku požadují vaši nemovitost!

Záměrné neuvádění hodnoty RPSN

Roční procentní sazba nákladů musí být povinně uváděna u všech druhů půjček. Zákon říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující půjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců.

reklama

Půjčka, která plní sny!

Pokud máte zájem o půjčku až do 160 000 Kč, nebo chcete získat více informací o půjčce, vyplňte nezávaznou žádost a budete kontaktováni. Vyplnění nezávaznej žádosti zabere méně než 7 minut.

Chci si půjčit Více info
Internetové obchody - Finance a pojištění - cashback
Vyberte si nejvýhodnější pojištění, povinné ručení, účet bez poplatků nebo půjčku Tato sekce se připravuje. Již brzy vám nabídneme ty nejlepší finanční produkty a služby, vše s cashbackem od Refundo.
Sociálna poisťovňa - Zoznam dlžníkov
Pre hromadné stiahnutie zoznamu dlžníkov, stiahnite si jeden zo súborov nižšie. 2016-10-31_SP_dlznici_CSV.zip. 2016-10-31_SP_dlznici_TXT.zip
– půjčky | Radíme jak na půjčky chytře a bez rizik
je největší nezávislý český online magazín o půjčkách. Přinášíme recenze, rady a informace, pomáháme vybrat ty nejlepší půjčky. Půjčky. RPSN neboli roční procentní sazby nákladů půjčku. RPSN. za správu půjčky
Srovnání finančních produktů online –
Finanční produkty online na jedné adrese. Pokud si nevíte rady s nepřeberným množstvím finančních produktů, pak využijte srovnávač služeb českých bank. Srovnání finančních produktů online snadno
Půjčky, úvěry Rokycany nabízí půjčky, úvěry v
Potřebujete poradit, jaký úvěr na bydlení je pro vás nejlepší? Jste z okolí Berouna? V tom případě se neváhejte obrátit na mě. Hypotéky v okrese Beroun, finanční poradce, půjčky, pojištění. Jmenuji
Online poistenie |
Online poistenie. Porovnajte a uzatvorte poistenie online. Ponuky povinného zmluvného poistenia zo všetkých poisťovní.
Pojištění-oddlužení-půjčky
potřeb: od pojištění, nápravných metod oddlužení, přes stabilizační, úsporné a zajišťovací programy, či hypoteční a investiční programy, až po penzijní řešení, kdy běžná nabídka je oproti té naší
www.sodra.lt
Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba.Žinios apie valdybą, privalomąsias įmokas ir išmokas, pensijas. Pensijų skaičiuoklė.
Online aukce půjček jako nejlepší investice? - Prestito - online
Jaké výhody aukce půjček pro své investory přináší?. Aby byly investované peníze v bezpečí, můžete si při podávaní nabídky v aukci půjček zvolit přesně takové zajištění, které odpovídá Vámi poskytnuté půjčce, tj. její
Sector - herný server, hry na PC, Xbox One, PS4, WII U, 3DS
Sector - herný server, hry, recenzie, novinky, videá, plné hry, videorecenzie, PC, Xbox360, Xbox One, PS3, Wii, PS4, Xbox One, iPhone, Android, Windows 10
Půjčky a spoření |
Pojištění Daně a mzdy. Lidé žádají o půjčku již dva týdny po výplatě - anotační obrázek. Nejlepší půjčka je žádná půjčka. Ale co si budeme povídat, minimálně tu na bydlení nebo na auto si musí vzít skoro…