Logo Logo
Vysavač Bosch GL-40 automatic – nová perspektiva vysávání
  • 10.10.2018
  • Vysavač Bosch

Již máte dost neustálého shýbání se k vysavači, abyste nastavili sací výkon? Vysavač Bosch GL-40 automatic se rozhodne vždy správně. Automaticky. Toto vysávání vám usnadní život – budete moci vysávat pohodlně, s optimálním sacím výkonem, úsporněji a tišeji. Vysavač GL-40 automatic nabízí nejen známou německou kvalitu, ale také novou, kompaktní automatickou sílu v dynamickém designu šampaňské barvy značky Bosch, která je vedoucím hráčem mezi výrobci domácích spotřebičů v Evropě.

Inovovaná automatická funkce – bez stresu a bolavých zad

Přenechte inteligentnímu vysavači GL-40 automatic od značky Bosch, jaký zvolit optimální sací výkon na ten či onen druh podlahové krytiny. Má prostě lepší know-how – ve formě senzorů, které měří podtlak během vysávání. Při vzrůstajícím tlaku na koberec redukuje výkon motoru, při klesajícím tlaku u tvrdých podlah je výkon automaticky zvyšován. Díky tomuto přesnému, automatickému regulování výkonu je GL-40 automatic také tišší a také výrazně energeticky úsporný. Pohodlněji to prostě nejde! Již nikdy více nemusíte přemýšlet, jak účelně a optimálně použít Váš 2200 W podlahový vysavač. A pravidelná spartakiáda manuálního nastavování sacího výkonu je již hudbou minulosti. Toto Vaše bolavá záda určitě ocení.

Čistý vzduch na závěr

Díky souhře komponentů air flow kontrol system s air safe a hygienickým filtračním systémem Air Clean HEPA je vyfukovaný vzduch čistší než běžný vzduch v místnosti.

3 automatické stupně, 3 stupně pohodlí

První stupeň je určen pro koberce s dlouhým chlupem. GL-40 automatic reguluje výkon motoru pro optimální sací výsledek tak, aby se tryska na koberec příliš „nepřísála“ a nepoškodila strukturu koberce. Stupeň číslo 2 se automaticky nastaví, když začnete vysávat běhouny nebo koberce s krátkým chlupem. Poslední stupeň si lehce poradí s tvrdými krytinami jako parkety, dlaždice nebo plovoucí podlahy. Díky tak inteligentnímu vysavači je vše rychle a důkladně vysáto, a to díky regulaci výkonu na odpovídající stupeň.

Technické údaje o spotřebiči:

Název produktu: podlahový vysavač Bosch
Typové označení: BSGL 42232
Výkon spotřebiče: 300 – 2 200 W
Akustický výkon: 81 – 82 dB
Délka připojovacího kabelu: 8 m
Akční rádius: 10 m

Doporučená koncová cena vysavače Bosch GL-40 automatic je 6 590 Kč vč. DPH.