Logo Logo
Varná deska Karma KI-31 E a KH-95 XL – s dárkem 3M sadou na umývání
  • 08.10.2018
  • Varná deska

Nahrazování starých varných desek moderními indukčními je trendem, který sleduje i česká společnost Karma. Na trh proto uvádí vestavnou desku KI-31 E, která stejně jako ostatní indukční desky šetří energii tím, že teplo převádí pouze do nádoby na desce a nenechává jej unikat kolem. Karma ale nezapomíná ani na ty, kdo upřednostňují klasické vaření na plynu. Pro ně přichází s novinkou v podobě plynové varné desky Karma Design KH-95 XL.

VYBRAT NOVOU VARNOU DESKU

Nyní navíc ke každé zakoupené troubě nebo sklokeramické desce Karma Design dostanete houbičku a utěrku 3M z řady Scotch-Brite. Kuchyňské spotřebiče patří v domácnosti k těm nejpoužívanějším. To ale znamená, že vyžadují také častou údržbu. Kuchyň zkrátka musí být čistá a hygienická, ovšem právě tato místnost je nejoblíbenějším místem pro různé mikroby, plísně a nečistoty. Například houbičky přijdou během použití do styku se zbytky jídla, vlhkem i teplem a to jsou přímo ideální podmínky pro to, aby se v nich bakterie zabydlely a v hojném počtu se množily dál. Proto je důležité vybírat si úklidové pomocníky z kvalitního materiálu. „Houbičky 3M z řady Scotch–Brite, které naši zákazníci dostanou jako dárek, jsou vyrobeny z celulózy. Celulóza je 100% přírodní, rychle vysychá a tím omezuje vznik nežádoucích bakterií. Je navíc odolnější, má vysoké absorpční vlastnosti a mnohem delší životnost než běžně používané materiály,“ vysvětluje Václav Bartoš ze společnosti Karma.

Indukční vestavná varná deska Karma Design KI-31 E

Výhody indukčních desek Karma Design spočívají zejména ve výrazné úspoře energie oproti jiným systémům výroby tepla ve varných deskách. Navíc jsou bezpečnější, nelze se o ně popálit a ani jídlo, které uteče, se na plotýnce nepřipálí a jde snadno otřít. Nová indukční deska Karma Design KI-31 E je vyrobena z černého skla a vepředu ozdobená ochrannou kovovou lištou. Díky unikátní povrchové úpravě na liště nezůstávají otisky prstů. Deska disponuje dvěma velkými a dvěma malými indukčními zónami o rozměrech 205 mm a 165 mm. Celkový výkon, který může velmi rychle dosáhnout až 6,4 kW, je regulovatelný na devíti úrovních. Deska se ovládá dotykovým senzorem, a pokud se v prostoru ovládání objeví kapalina či jiný předmět, zóny se automaticky vypnou.

Plynová varná deska pro samostatné zabudování Karma Design KH-95 XL

Samozřejmostí každé plynové desky Karma Design je nerezové provedení, elektronické zapalování a pojistka pro uzavření plamene. Výjimkou není ani plynová varná deska Karma Design KH-95 XL, která má vlastní ovládací prvky a elektronické zapalování v každém knoflíku zvlášť. Je vybavena třemi klasickými a jedním trojitým turbo hořákem. Tři masivní litinové mřížky je možné umývat v myčce nádobí. Deska je určena pro samostatné zabudování, proto se hodí i přiložená sada potřebného materiálu. Deska je primárně určena pro použití zemního plynu, je však možné přestavět ji na propan-butanovou verzi.

Doporučená koncová cena indukční varné desky Karma KI-31 E je 16 990 Kč a plynové desky KH-95 XL 11 350 Kč.