Logo Logo
Pračky, myčky a trouby Brandt – francouzská značka s novými produkty
  • 15.10.2018
  • pračky, myčky, trouby, Brandt

Nová řada spotřebičů u francouzské společnosti Brand na našem trhu.

Pračky MaxiTop

Brandt přichází s revoluční vrchem plněnou pračkou MaxiTop, schopnou vyprat maximální objem prádla 7kg v pouhých 40 cm standardní šířky. Nyní i velké rodiny v malých bytech mohou využít velkokapacitní pračku pro zvýšení svého komfortu. Díky objemnému 50 l bubnu nabízí až +20% více místa pro účinnější praní jak velkých tak i malých dávek prádla. Exklusivní výkonnost pračky MAXI dosahují díky nejvyšším otáčkám na trhu 1 400 ot./min. ve třídě odstředění A a účinností praní A+. Nové pračky MaxiI se vyznačují také Maximální úsporou času díky funkci Optia39minut – nejrychlejšímu programu praní běžné náplně prádla na 40°C v energetické třídě AA. Nová řada MaxiTop přináší také změnu designu ovládacího panelu a usnadnění ovládání pomocí dotykových tlačítek. Veškeré parametry jsou přehledně zobrazeny na displejích.

Myčky s rychlostí

Myčky nádobí Brandt v 60 cm přinášejí inovací v rychlosti mytí. V průměru běžné mytí nádobí trvá 90 minut. Brandt vyvinul jedinečný program OptiA60 minut, který zdolá denní dávku nádobí včetně sušení v průběhu 60 minut, avšak při zajištění účinnosti mytí a sušení v energetické třídě A. Pro velmi znečištěné nádobí jsou nejvyšší myčky Brandt vybaveny speciálním programem Power Jet, který kombinuje vysokou teplotu mytí (předeplach 60°C, mytí 70°C) s tlakem vyšším o 80%. Nové myčky Brandt se vyznačují přehledným a precizním ovládáním, zobrazují na displeji zvolený program , opce, konec cyklu a zbývající čas (podle modelu). Myčka Brandt pečuje o vaše pohodlí a bezpečnost. Celá řada myček je vybavena AquaSafe zabezpečením proti přetečení při zvýšení hladiny vody ve vaně a proti úniku vody.

Trouba s pyrolytickým čištěním

Další novinkou uvedenou na podzimní akci je elegantní sestava zrcadlové trouby a mikrovlnné trouby. Nová zrcadlová multifunkční trouba nabízí 6 programů pečení, elektronické ovládání s automatickým doporučením teploty pro zvolený program pečení. Samozřejmostí je pyrolytické čištění a celoskleněná Cold Door dvířka se 4 skly pro zajištění maximální bezpečností i během čištění. Pro usnadnění pečení velkých kusů masa, zejména drůbeže je ve výbavě otočný rožeň. Mikrovlnná trouba v zrcadlovém designu doplňuje a dokresluje charakter kuchyně. Díky Quatro systému distribuce mikrovln zajišťuje jejich rovnoměrné rozmístění uvnitř trouby, díky tomu je příprava jídla vždy homogenní. S objemem 40 l a výkonem mikrovln 1 000W, funkcí rychlého rozmrazování plně uspokojí i nejnáročnější požadavky.

Výrobky Brand za nejlepší ceny zde