Logo Logo
Mikrovlnka Samsung CE1071AT – nový impulz pro vaření
  • 08.10.2018
  • Mikrovlnka Samsung

Samsung uvedl novou revoluční řadou mikrovlnných trub. Po ocenění předchozího modelu za nejlepší testovanou mikrovlnnou troubu německého časopisu STIWA, je nová řada dalším adeptem na tuto prestižní cenu. Nové mikrovlnné trouby jsou vybaveny technologiemi a funkcemi pro pohodlné a účelné vaření. Trojitý systém distribuce mikrovln (T.D.S.), parní čištění, vnitřní prostor s odolným smaltem, vaření v páře, Crusty Plate, Multi-spit nebo například rychlé rozmrazování potravin, to vše jsou vlastnosti nových mikrovlnných trub Samsung, díky nimž si můžete doma dopřát kvalitu pokrmů špičkových restaurací bez minimálního úsilí.

VYBRAT NOVOU MIKROVLNNOU TROUBU

Zajištěn rovnoměrný ohřev

Také se vám stává, že se vaše jídlo v mikrovlnné troubě neprohřívá rovnoměrně? Zvýšíte-li však délku ohřevu, jsou některé části naopak příliš horké? S technologií T.D.S. už vás tato skutečnost trápit nemusí. Kvalita připravovaného jídla závisí ve velké míře na efektivitě distribuce mikrovlnného záření uvnitř mikrovlnné trouby. Tradiční systém distribuuje mikrovlnné záření jedním otvorem clony zářiče. Přidáním dvou dodatečných otvorů lomeného tvaru do clony zářiče dosáhl Samsung rovnoměrnější distribuce mikrovln do všech stran a úhlů uvnitř spotřebiče. Výsledkem je dobře prohřáté jídlo bez chladných míst.

Nové mikrovlnné trouby Samsung umožňují také stále oblíbenější zdravé vaření v páře. Tento způsob přípravy zaručuje, že si potraviny uchovávají více vitamínů a výživných látek než při běžné přípravě na pánvi.

Křupavá Pizza

Nevíte, jak naložit se zbylou pizzou ze včerejška? Jak docílit, aby byla stále křehká a chutnala jako první den? V tomto případě jistě oceníte vlastnost mikrovlnných trub Samsung Crusty Plate, tzv. pečící plotnu, která dodává vaší pizze právě onu křehkost a křupavou konzistenci.

Lehké čištění

Obzvláště hladký interiér mikrovlnných trub Samsung potažený vícevrstvým smaltem je zárukou toho, že si již nemusíte dělat vrásky s mastnotou či olejem na vnitřních stranách spotřebiče. Po vaření je stačí přetřít pouze vlhkou utěrkou.

Díky parnímu čištění je stejně tak snadné a šetrné i čištění interiéru od zbytků potravin. Speciální magnetickou nádobku pro parní čištění naplníte vodou, umístíte ji na stěnu trouby, spustíte program Steam Clean a po jeho ukončení lehce otřete sebeodolnější zbytek potravin.

Pokud pro vás byl dříve nedostačující průměr otočného talíře, s novými mikrovlnnými troubami Samsung si přijdete na své. Otočné talíře jsou totiž mnohem větší než talíře v ostatních troubách na trhu.

Doporučená koncová cena mikrovlnné trouby Samsung CE1071AT je 5 490 Kč.