Logo Logo
Lednička Bosch KGV 36X27 AntiBacteria – vzor v úspoře energie
  • 27.10.2018
  • Lednička, Bosch,

Nová Bosch kombinace chladnička s mrazničkou, která opravdu uspoří elektrickou energii. Chladnička Bosch KGV 36X27 se svým objemem 316 litrů se řadí do třídy spotřeby energie A++.

Nová kombinovaná chladnička Bosch KGV 36X27 AntiBacteria dostala klasickou bílou barvu. Je nejenom inteligentní, ale zároveň nenáročná – na spotřebu energie. Svou spotřebou 208 kWh za rok se řadí do třídy A++. Její užitný objem 316 litrů je účelně rozdělen do dvou částí: v horní části je 225 litrů věnováno chlazení, ve spodní části je 91 litrů vymezeno pro čtyřhvězdičkovou (****) mrazničku.

Chladnička disponuje optimálním uspořádáním vnitřního prostoru: k dispozici jsou čtyři odkládací plochy z bezpečnostního skla, z toho tři výškově nastavitelné, dále držák na lahve, transparentní zásobník na zeleninu v chladicí části a tři transparentní zásobníky v mrazicí části.

Díky bezpečnostnímu systému se skladované potraviny nezkazí ani v případě výpadku elektřiny nebo při poruše – a to neuvěřitelných 24 hodin.

Bakterie do chladničky nepatří

Existuje-li jedna skutečnost, která je pro vnitřní povrch chladničky důležitá, pak je to fakt, že musí být bez bakterií. Pomoc nabízí technologie AntiBacteria firmy Bosch. Jde o zvláštní povrch aplikovaný na vnitřní stěny a vnitřní dveře chladničky, který je založen na přírodních antibakteriálních vlastnostech stříbra.

Toto speciální ošetření povrchu sice nemůže plně nahradit čištění chladničky, ale může významným způsobem zvýšit hygienické podmínky uvnitř přístroje, neboť funguje jako další ochrana proti nevítaným „hostům“. Zabraňuje stávajícím mikrobům se na tomto speciálním povrchu usadit – a to během celé životnosti přístroje. Díky „zdravé“ atmosféře ovoce, zelenina, uzeniny a sýry zůstanou mnohem déle čerstvé.

Technické údaje o spotřebiči:

Název produktu: kombinace chladnička/ mraznička
Typové označení: KGV 36X27
Energetický štítek: A++/A/A
Spotřeba energie za rok: 208 kWh
Užitný objem celkem: 316 l

Doporučená koncová cena chladničky Bosch KGV 36X27 je 14 490 Kč vč. DPH.