Logo Logo
Holící strojky Philips řady 7300 – jemné a rychlé oholení
  • 11.10.2018
  • Holící stojek

Společnost Philips uvedla na český trh s třemi novými modely holicích strojků řady 7300. Ty mimo jiné disponují systémem Super Lift & Cut a systémem kopírování obrysů tváře Reflex Action. Všechny tři modely HQ 7380, HQ 7340 a HQ 7300 navíc díky vodotěsnému provedení nabízejí velmi jednoduchou údržbu. Po použití je prostě stačí pouze propláchnout pod tekoucí vodou.

„Philips má v oblasti pánských holicích strojků již téměř sedmdesátiletou tradici. Registrujeme několik patentů, přičemž mezi nejznámější patří rotační hlava. První strojek Philips „The Cigar“ byl uveden na trh v březnu roku 1939. V roce 1959 jsme představili plovoucí holicí hlavy, které umožnily lepší sledování kontur obličeje. O necelých deset let později přicházíme s první trojitou holicí hlavou, s jejímž designem se spotřebitelé setkávají dodnes,“ doplňuje Lenka Knězová, marketingová manažerka domácích spotřebičů společnosti Philips.

Rychlejší oholení

Všechny holicí strojky řady 7300 jsou vybaveny individuálně plovoucími holicími hlavami s inovovanými holicími frézkami. Ty nabízejí nové rozmístění štěrbin a otvorů pro zachycení delších vousů i krátkého strniště. Navíc systém Super Lift & Cut každý vous nejprve lehce nadzdvihne a až následně uřízne, čímž je zaručeno dokonalé oholení. Díky této kombinaci je holení nejen hladší, ale i daleko rychlejší, a to bez ohledu na to, jak často se holíte. Navíc díky vodotěsnému provedení nabízejí nové holicí strojky řady 7300 velmi jednoduchou údržbu, kdy je po použití prostě stačí pouze propláchnout pod tekoucí vodou.

Dokonalé kopírování obrysů a zastřihovač vousů

Jak muži jistě moc dobře vědí, obličej není pouze o rovných plochách. Nové holicí strojky Philips řady 7300 jsou vybaveny patentovaným trojrozměrným systémem kopírování obrysů Reflex Action. Díky němu holicí frézky přesně kopírují tvar tváře a vy tak již nemusíte těmto místům věnovat více času. Navíc pro úpravu kotlet nebo přesné tvarování vousů jsou všechny modely vybaveny speciálním zastřihovačem.

Skvělý přehled a pohodlí

Model HQ 7300 je síťový, HQ 7340 a HQ 7380 akumulátorové, přičemž po nabití nabízejí možnost holení až na 10 dní. Nejvyšší model HQ 7380 informuje o stavu nabití/vybití a stavu nabíjení, model HQ 7340 pak o úplném nabití a stavu nabíjení. Pro větší pohodlí během cestování je model HQ 7380 vybaven praktickým cestovním pouzdrem.

Doporučené koncové ceny holící strojků Philips: 3 699 Kč (HQ 7380), 2 999 Kč (HQ 7340) a 2 499 Kč (HQ 7300) vč. DPH.